Šildymo sistemų montavimas

Kiekvienais metais gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams keliami vis griežtesni reikalavimai – statomi ne tik šiltesni, bet ir sandaresni pastatai. Tobulėjant išorinėms konstrukcijoms ir statybiniams sprendimams, tobulinamos ir vidaus inžinerinės sistemos. Viena pagrindinių tokių sistemų – šildymas. Kokybiška šildymo sistema yra būtina, norint užtikrinti komfortą pastate esantiems žmonėms ir statinio ilgaamžiškumą.

Nuo 2021 metų visi naujai statomi pastatai turi atitikti A++ energetinę klasę. Pagal statybų techninį reglamentą šiems pastatams didžioji dalis reikalingos energijos turi būti gaunama iš atsinaujinančių energijos šaltinių kaip hidroterminiai, aeroterminiai, geoterminiai ir kt. Tai yra ir vieni iš ekologiškiausių energijos gavimo būdų.

Šilumos siurbliai

Sparčiai Europoje populiarėjantis šildymo būdas – šilumos siurbliai. Jie skirstomi į tris pagrindines grupes:

  1. Oras/vanduo šilumos siurbliai.
  2. Gruntas/vanduo šilumos siurbliai.
  3. Oras/oras šilumos siurbliai.

Oras/vanduo šilumos siurbliai šiuo metu yra vieni populiariausių, kai pastate įrenginėjama grindinė arba radiatorinė šildymo sistema. Tokie įrenginiai efektyviai veikia iki -20 ⁰C lauko oro temperatūros, dažniausiai papildomai komplektuojami su elektriniais šildymo tenais, kurie padeda pasiekti reikiamą šilumnešio temperatūrą esant net kritiškai žemoms lauko oro temperatūroms. Šio tipo įrenginiai skirstomi į du tipus:

  1. Monoblokiai šilumos siurbliai. Šio tipo įrenginiai susideda iš vieno bloko montuojamo lauke ir į pastatą iš karto tiekia vandens/gliukolio mišinį. Šie įrenginiai skirti sistemoms, kuriose reikia patiekti itin aukštų parametrų šilumnešį,
  2. Split tipo šilumos siurbliai. Ši sistema susideda iš dviejų blokų – išorinio ir vidinio. Tarp išorinio ir vidinio bloko montuojami variniai vamzdžiai užpildyti šaltnešiu. Vidiniai blokai gali būti komplektuojami su integruota talpa buitinio karšto vandens ruošimui arba be jos.

Gruntas/vanduo šilumos siurbliai – patys efektyviausi, tačiau jų įrengimo kaštai yra patys didžiausi ir tokią sistemą galima pritaikyti ne kiekviename name, kadangi galimybės priklauso nuo pastato vietovės ir gruntinio vandens lygio. Šie šilumos siurbliai aukštą efektyvumą išlaiko net ir prie kritiškai šaltų lauko oro sąlygų, kadangi visa reikiama šiluminė energija yra paimama iš gręžinių.

Oras/oras šilumos siurbliai. Šie įrenginiai lauke sumontuoto bloko pagalba absorbuoja išorinėje pastato pusėje esančią šilumą ir paverčia šiltu ir komfortišku patalpų oru, perduodant vidinio bloko pagalba į patalpas. Vidinis blokas dideliu oro kiekiu recirkuliuoja patalpų orą, taip sušildydamas visą patalpų tūrį ir užtikrindamas norimą oro temperatūrą, kurią galite nusistatyti valdymo pulteliu arba mobiliąja aplikacija. Daugiau informacijos apie oras/oras šilumos siurblius rasite čia.

Informacija apie šildymo sistemų montavimo paslaugas

UAB Conrema Baltic specialistai teikia šildymo sistemų montavimo, projektavimo ir priežiūros darbus. Dirbdami ir nuolat konsultuodamiesi su lyderiaujančiais Europos gamintojais, galime pasiūlyti Jūsų poreikiams pritaikytą šildymo sistemą.

Bendradarbiaujame su LG, Daikin, Mitsubishi, Cooper&Hunter, Aermec, Gree, Alpicair, Midea ir kt. kondicionavimo įrenginių gamintojais.

Dėl konsultacijų ir sąmatų galite kreiptis mūsų nurodytais kontaktais, taip pat galite pasinaudoti mūsų skaičiuokle norint sužinoti jūsų patalpoms tinkamo šilumos siurblio galingumą.

Dirbame visoje Lietuvoje.

 

UAB Conrema baltic

info@conrema.lt

+370 622 94999