Vėdinimo sistemų montavimas

Šiuolaikinis pastatas nebeįsivaizduojamas be mechaninės vėdinimo sistemos. Dažnas žmogus patalpose praleidžia iki 90 % laiko, todėl privalu užtikrinti tinkamą mikroklimatą visose patalpose.

Kiekvienais metais gyvenamiesiems ir komerciniams pastatams keliami vis griežtesni reikalavimai. Statomi ne tik šiltesni, bet ir sandaresni pastatai. Tobulėjant jų išorinėms konstrukcijoms ir statybiniams sprendimams, tobulinamos ir vidaus inžinerinės sistemos. Viena pagrindinių tokių sistemų – vėdinimas. Tai būtina inžinerinė sistema, kuri užtikrina komfortą pastate esantiems žmonėms ir statinio ilgaamžiškumą.

Švarus ir grynas oras namuose suteikia ne tik komfortą, bet ir padeda užtikrinti reikiamą šviežio oro kiekį kiekvienoje patalpoje. Vėdinimo sistemų įrenginiai, dar kitaip vadinami rekuperatoriais, sugrąžina net iki 92 % šiluminės energijos, reikiamos lauko oro sušildymui, taip nešvaistant papildomų kaštų.

Drėgmės kontroliavimas

Ne mažiau svarbus vėdinimo sistemos privalumas – drėgmės kontroliavimas patalpose. Naujos statybos pastatai yra itin geros sandarumo klasės, todėl nevėdinamose patalpose pradeda kauptis drėgmė, o tai yra pagrindinė pelėsio atsiradimo priežastis. Pelėsis ne tik kenkia žmogaus savijautai, bet ir pastato konstrukcijoms.

Aukštos klasės filtrai padeda namus ir žmones apsaugoti ne tik nuo dulkių, bet ir nuo įvairių mikroorganizmų, kurie gali sukelti ligas bei alergines reakcijas. Dažniausiai vėdinimo įrenginiai komplektuojami su F7 klasės filtrais oro tiekimo linijoje ir M5 klasės filtrais oro šalinimo linijoje tam, kad apsaugotų vėdinimo įrenginio vidines komponentes nuo dulkių. F7 klasės filtrai neleidžia į patalpas patekti mažesnėms nei 2,5 μm dalelėms. Daugiau sužinoti ar verta rinktis vėdinimo sistemą galite čia.

Informacija apie vėdinimo sistemų montavimą

UAB Conrema Baltic specialistai teikia vėdinimo sistemų montavimo, projektavimo ir priežiūros darbus. Dirbdami ir nuolat konsultuodamiesi su lyderiaujančiais Europos gamintojais, galime pasiūlyti jūsų poreikiams pritaikytą vėdinimo sistemą. Montuojame ir parduodame tiek lanksčių, tiek skardinių ortakių sistemas.

Bendradarbiaujame su tokiais vėdinimo įrenginių ir komponenčių gamintojais kaip Flexit, Blauberg, Systemair, Komfovent, Salda, Wallox, Zhender ir kt.

Kiekvienas pastatas yra išskirtinis, todėl, remdamiesi galiojančiais statybų techninio reglamento leidiniais, suprojektuosime ir sumontuosime vėdinimo sistemą, atitinkančią reikalavimus ir jūsų lūkesčius.

Dėl konsultacijų ir sąmatų galite kreiptis mūsų nurodytais kontaktais, taip pat galite pasinaudoti mūsų skaičiuokle norint sužinoti jums tinkamo kondicionieriaus galingumą. Dirbame visoje Lietuvoje.

UAB „Conrema Baltic”

info@conrema.lt

+370 622 94999