Kondicionierių montavimas

Jau ne vienerius metus tenka kovoti su klimato kaita, turime vis daugiau karštų ir saulėtų dienų. Tendencingai žvelgiant, ateityje vėsinimo sezonas Europoje truks ilgiau nei šildymo sezonas. Todėl oro kondicionierių montavimas – paslauga, kuri vis dažniau teikiama ne tik administraciniuose, bet ir individualiuose pastatuose.

Rinkoje egzistuoja daugybė įvairių būdų, kaip atvėsinti norimas patalpas:

  • Vėsinimas oras/oras kondicionieriais.
  • Vėsinimas ventiliatoriniais konvektoriais (Fankoil‘ais).
  • Vėsinimas per vėdinimo sistemas.
  • Vėsinimas per grindis.

Populiariausi vėsinimo būdai

Šiuo metu rinkoje pats populiariausias vėsinimo būdas – oras/oras kondicionieriai. Šie įrenginiai lauke sumontuoto bloko pagalba absorbuoja išorinėje pastato pusėje esantį orą ir paverčia jį vėsiu ir komfortišku patalpų oru – oras į patalpas perduodamas  vidinio bloko pagalba. Vidinis blokas dideliu oro kiekiu recirkuliuoja patalpų orą, taip atvėsindamas visą patalpų tūrį ir užtikrindamas norimą oro temperatūrą, kurią galite nusistatyti valdymo pulteliu arba mobiliąja programėle.

Vėsinimas ventiliatoriniais konvektoriais, dar kitaip vadinamais „fankoilais”, yra viena pigiausių alternatyvų daugumai individualių namų savininkų, kadangi jie jau turi įsirengę šilumos siurblius namų šildymui, kurių dauguma turi ir vėsinimo funkciją. Šis įrenginys orą atvėsina naudodamas šaltą vandenį, kurį paruošia šilumos siurblys. Vidinis blokas, analogiškai kaip ir oro kondicionierius, dideliu oro kiekiu recirkuliuoja patalpų orą, taip atvėsindamas visą patalpų tūrį ir užtikrindamas norimą oro temperatūrą.

Kondicionuoti patalpas taip pat galima ir per vėdinimo sistemą, atvėsinant iš lauko paimamą orą iki gan žemos temperatūros. Tokiu atveju vėsų orą paruošia papildomas vėsinimo kaloriferis komplektuojamas su vėdinimo įrenginiu. Ši sistema gali kambarių temperatūrą sumažinti apie 1-2 ⁰C, todėl yra skirta tik minimaliai temperatūros kontrolei.

Vėsinimas per grindis yra pritaikomas namams, kuriuose jau įrengtas grindinis šildymas. Per jau esamus vamzdžius paleidžiamas vėsus vanduo leidžia minimaliai atvėsinti patalpas arba bent jau sukurti vėsos pojūtį, stovint ant grindų. Šiuo vėsinimo būdu negalima pasiekti tinkamo efekto, kadangi norint išvengti kondensato atsiradimo ant grindų, paduodama vandens temperatūra turi būti sąlyginai aukšta, o tinkamam vėsinimui ji turi būti apie 7 ⁰C.

 

Informacija apie kondicionierių montavimo paslaugas

UAB „Conrema Baltic” specialistai atlieka kondicionavimo sistemų montavimo, projektavimo ir priežiūros darbus. Dirbdami ir nuolat konsultuodamiesi su lyderiaujančiais Europos gamintojais, galime pasiūlyti Jūsų poreikiams pritaikytą vėsinimo sistemą.

Bendradarbiaujame su LG, Daikin, Mitsubishi, Cooper&Hunter, Aermec, Gree, Alpicair, Midea ir kt. kondicionavimo įrenginių gamintojais.

Dėl konsultacijų ir sąmatų galite kreiptis mūsų nurodytais kontaktais, taip pat galite pasinaudoti mūsų skaičiuokle norint sužinoti jums tinkamo kondicionieriaus galingumą. Dirbame visoje Lietuvoje.

UAB „Conrema Baltic”

info@conrema.lt

+370 622 94999