Privatumo politika

Mes, conrema.lt, esame įsipareigoję užtikrinti Jūsų, kaip kliento, privatumą. Mes nepardavinėjame ir nenuomojame Jūsų asmeninės informacijos. Esame pasiryžę ne tik garantuoti Jums, savo klientui, geriausią apsipirkimo patirtį, bet ir užtikrinti visišką Jūsų privatumą. Informacija, kurią iš Jūsų surenkame, naudojama apdoroti Jūsų užsakymus ir užtikrinti geriausią apsipirkimo patirtį.

conrema.lt yra vienintelis asmenį identifikuojančios informacijos, surinktos per mūsų svetainę, savininkas. Lankydamiesi mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su tvarka, nuroda privatumo politikos nuostatose. Susipažinkite išsamiau su mūsų taikoma privatumo politika.

Mūsų renkama informacija ir jos panaudojimas

Kai pateikiate užsakymą svetainėje conrema.lt, mes prašome Jūsų nurodyti visą vardą, adresą, el. pašto adresą bei telefono numerį. Ši informacija naudojama vykdant Jūsų užsakymą, įskaitant apmokėjimą ir siuntimą, bei tam, kad būtų galima Jus informuoti apie Jūsų užsakymo būklę.

Tam, kad galėtume išsiųsti Jūsų užsakymą, privalėsime pateikti Jūsų vardą, adresą ir telefono numerį mūsų pasirinktai siuntų pervežimo bendrovei. Siuntų pervežimo bendrovei ši informacija reikalinga, kad galėtų pristatyti Jūsų prekes.

Kartais savo svetainėje siūlome konkursus ir specialias akcijas. Tam, kad galėtumėte pasinaudoti šiomis galimybėmis, mums reikės Jūsų vardo, adreso ir el. pašto adreso. Ši informacija reikalinga susisiekti su nugalėtojais bei administruoti specialius konkursus ar reklamines akcijas.

Galite sulaukti mūsų prašymų sudalyvauti internetinėse ir neinternetinėse apklausose elektroniniu paštu, telefonu, paštu ar interneto svetainėse. Dalyvavimas mūsų apklausose yra savanoriškas, o Jūsų dalyvavimas ir (ar) atsakymai nekliudys ir neturės jokios įtakos Jūsų naudojimuisi mūsų svetaine. Be to, jei dalyvaujate apklausoje, turite teisę atsisakyti atsakyti į bet kurį iš klausimų, o visi atsakymai laikomi visiškai slaptai, vadovaujantis mūsų privatumo standartais. Asmenį identifikuojanti informacija, surinkta atliekant apklausas, naudojama tik conrema.lt tikslais. Apibendrintais apklausų rezultatais gali būti pasidalyta su trečiosiomis šalimis. Jūsų gali būti prašoma pateikti (tuo neapsiribojant) savo vardą, adresą, el. pašto adresą, pajamas, amžių, lytį, šeiminę padėtį, informaciją apie verslo pobūdį, produktų vartosenos polinkius, išsimokslinimą ir hobius. Apklausų duomenys naudojami siekiant tobulinti conrema

.lt veiklą ir užtikrinti geresnę kliento patirtį.   

Kol esate mūsų svetainės pirkėjas, mes sekame Jūsų pirkimo informaciją, kad galėtume geriau Jus aptarnauti. Naudojamės bendra pirkimo informacija, padedančia mums suprasti, kokios prekės ir paslaugos Jus labiausiai domina. Mes taip pat sekame svetainės lankomumą, naudodamiesi prisijungimo failais, kad galėtume nuspręsti, kurios mūsų svetainės sritys mūsų klientams yra vertingiausios. Naudojame šią informaciją siekdami idealiai subalansuoti savo svetainę ir pritaikyti ją Jūsų ir kitų lankytojų poreikiams.   

Kartas nuo karto galime panaudoti surinktą informaciją, siekdami informuoti Jus apie svarbius ar smagius pokyčius mūsų svetainėje, naujas mūsų teikiamas paslaugas ar paslaugų pasikeitimus bei kitus specialius pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, gali būti Jums naudingi. Jei nuspręsite, kad nenorite gauti šios informacijos, atsiųskite mums žinutę el. paštu ir mes išbrauksime Jus iš savo adresyno, kol nenurodysite kitaip.   

Privatumo apsauga. Kaip ji vykdoma?    

Internetinio apsipirkimo procesas svetainėje conrema

conrema.lt yra saugus ir užtikrintas. Nesvarbu, ar teikiate užsakymą, naudojatės asmenine informacija, ar teikiate asmeninę informaciją, naudojame saugų serverį. Galinga, gamybinius standartinius atitinkanti saugaus SLL serverio programinė įranga užkoduoja visą informaciją, perduodamą tarp Jūsų ir mūsų kompiuterių. Be to, mes papildomai saugome savo serverį ir visus klientų duomenis nuo neteisėto panaudojimo fiziškai ar elektroniniu būdu.

Slapukai   

Vadinamasis slapukas yra mažas informacijos vienetas, kuris laikomas Jūsų kompiuterio kietajame diske ir kurį galima pasiekti mūsų serveriu. Slapukuose, kurie iš mūsų svetainės patenka į Jūsų kompiuterį, nekaupiama jokia asmeninė informacija, tačiau jie leidžia mums teikti Jums specialias paslaugas, Jums lankantis mūsų svetainėje. Slapukai supaprastina užsakymo procesą, įsidėmėdami informaciją apie Jus, leidžia naudotis pirkinių krepšelio funkcija ir įgalina užsakymus internetu.   

Jei nenori priimti slapukų, dauguma interneto naršyklių turi funkciją neleisti jų priimti ir išsaugoti kietajame diske. Jei nuspręsite nenaudoti slapukų, negalėsite užsisakinėti mūsų svetainėje.   

SlapukasAprašymasGaliojimo terminas
SESSIONIDVartotojo sesijai palaikyti.Iškart po naršyklės uždarymo
cb-enabledVartotojo sutikimui su slapukų politika išsaugoti.1 metai
langVartotojo kalbos pasirinkimas1 metai
hide_subsciptionNaujienlaiškio formos paslėpimui išsaugoti30 dienų
_gaNaudojamas atskirti vartotojus.2 metai
_gidNaudojamas atskirti vartotojus.24 valandos
_gatNaudojamas užklausų srauto valdymui.1 metai


Informacijos atskleidimas trečiosioms šalims   

conrema.lt neparduoda ir nenuomuoja Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims.   

Galime sujungti klientų duomenis, laikomus mūsų duomenų bazėje, su duomenimis iš trečiųjų šalių mūsų prekių ir (ar) paslaugų klientams tobulinimo ir reklamos tikslais.   

Mes taip pat galime pateikti apibendrintą mūsų vartotojų statistiką trečiosioms šalims, susijusią su lankomumo tendencijomis, vartotojų skaičiais, pardavimu, kita svetainės ir klientų informacija. Ši informacija niekuomet neišduos jokios asmenį identifikuojamos informacijos, susijusios su konkrečiais vartotojais.

Pranešimas apie pokyčius, susijusius Jūsų informacijos panaudojimu

Jei ateityje pasikeis mūsų informacijos naudojimo tvarka ir šie pasikeitimai turės įtakos Jūsų asmeninei informacijai, pranešime apie atitinkamus pasikeitimus savo svetainėje. Siūlome periodiškai patikrinti mūsų pareiškimą apie privatumo apsaugą. 

Atvejai, kai susisiekiame su Jumis 

Siekdami apdoroti Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis el. paštu, kad galėtume patvirtinti Jūsų užsakymą ir pranešti Jums apie užsakymo būseną. Jei iškils nesklandumų, susijusių su Jūsų užsakymu, mes taip pat susisieksime su Jumis el. paštu, telefonu ar faksu, kad informuotume apie iškilusią problemą ir jos sprendimą. Taip pat galime su Jumis susisiekti el. paštu, paštu, telefonu ar faksu tuo atveju, jei Jums patiems iškiltų klausimų ar komentarų, susijusių su mūsų svetaine ar įmonės veikla. Apklausos ir klausimai, susiję su klientų pasitenkinimu po pardavimo, taip pat bus siunčiami el. paštu, paštu, telefonu arba faksu, siekiant geriau aptarnauti savo klientus.